Image Alt

Fundacja bezMiar

Gość Specjalny w Puławach

Mariola Pasikowska Przyjedzie do Puław, by poprowadzić trening nordic walking podczas rajdu, organizowanego w ramach Forum Trzeźwości w dbałości o człowieka. Będzie to wyjątkowa okazja spotkania, wspólnego treningu i marszu z kijkami NW. 

Co o sobie pisze nasz gość?
Z wykształcenia jestem mgr wychowania fizycznego oraz lic. fizjoterapii. Z zamiłowania instruktorem fitness, trenerem personalnym, trenerem Nordic Walking oraz trenerem siatkówki, szkoleniowcem Master Nordic Walking Acedemy, założycielką platformy z treningami online. Od lat się rozwijam, podnoszę swoje kwalifikacje w Polsce i za granicą. Jestem uczestniczką wielu szkoleń, warsztatów i konwencji fitness, prelegentką wykładów zdrowego stylu życia.
Jestem propagatorką aktywności ruchowej, organizuję maratony taneczne, sportowe, wykłady dietetyczne, motywacyjne. Uprawiam szeroki zakres dyscyplin, twierdzę, że wszechstronność w jednostce treningowej może doprowadzić do wysokich wyników w sporcie a w życiu codziennym trening przełoży się na zwiększenie odporności, sprawności, poczucia własnej wartości.
Niespożyta energia, radość czerpana z pokonywania własnych barier oraz chęć ciągłego doskonalenia spowodowały, że sport stał się dla mnie największą pasją.
Sport dla mnie to nie tylko pasja, to styl życia. Aktywność fizyczna towarzyszy mi od najmłodszych lat, a miłość do sportu spowodowała, że to właśnie z nim postanowiłam związać swoje życie zawodowe. Na co dzień jestem nauczycielką wychowania fizycznego, właścicielką klubu fitness Positive Energy w Myszkowie, żoną, mamą dwójki aktywnych dzieciaków, w weekendy zawodniczką Nordic Walking oraz uczestniczką zawodów biegowych.
W Nordic Walking osiągnęłam wiele sukcesów na arenie międzynarodowej m.in.: pierwsze miejsce w generalnej klasyfikacji Pucharu Europy wśród kobiet, rekord świata w półmaratonie -Austria 2016, zdobycie Pucharu Europy, podwójne Mistrzostwo Europy NW na dystansie półmaratonu, ME Cross-Słowacka i ME 10 km-Niemcy Mistrzostwo Polski na dystansie maratonu, wicemistrzostwo Polski w Górskim Maratonie Pucharu Polski na 21 km .
Poza treningami uwielbiam biegi z przeszkodami, wędrówki po górach i muzykę.
Odmieniłam życie wielu ludzi nie tylko poprzez utratę kilogramów ale wpajanie wiary w poczucie własnej wartości. Zarażam optymizmem i motywuję do pracy nad sobą i swoimi słabościami. Przekonuję, że dbanie o swoją sylwetkę, zdrowie i dobre samopoczucie może być przyjemnym sposobem na spędzenie czasu.
Pomagam wielu kobietom uwierzyć w siebie, nie jedna z moich podopiecznych przełamała granicę i wyszła ze strefy komfortu, by na nowo poczuć wartość siebie.
Współpracuje głównie z kobietami, które chcą zdrowo i bezpiecznie wrócić do formy oraz z tymi, które chcą wejść na wyższym poziom swojej aktywności fizycznej, osobami które chcą zredukować zbędną tkankę tłuszczową, poprawić swój wygląd i pozbyć się bólów towarzyszących codziennej aktywności.
W swojej pracy szczególną uwagę przywiązuję do modelowania sylwetki ale w sposób bezpieczny i z czystą głową.
Z sukcesem przygotowuję adeptów do egzaminów sprawnościowych do służb mundurowych.
W czasie pandemii koronawirusa przeniosłam swoje działania do sieci aby aktywizować społeczeństwo i pomagać im w tej trudnej sytuacji wytrwać w zdrowych nawykach.
Moją misją jest pomoc w zachowaniu zdrowia psychicznego w tej trudnej sytuacji w której się znaleźliśmy, pokazanie, że aktywność ruchowa jest ważna na każdym etapie naszego życia. Ruch to życie !
Zainicjowałam wyzwanie 14 dni do zmiany „Inspiracja Cię ruszy, motywacja Cię zmieni”. Na moim kanale You tube propaguję aktywność fizyczną w postaci konkretnych treningów https://www.youtube.com/channel/UCg6dz7rBMRLlZTLwzMaSXoA?view_as=subscriber
Jako trener Personalny prowadzę zajęcia 1:1 oraz w małych grupach online a także w terenie.
Platforma treningowa: www.positivepower.pl
Moje motto „niemożliwe nie istnieje”