Bieg Mikołajów 2019

charytatywny

Biegowi mikołaje zbierają się na linii startu już za:

Aktualności

Dotyczące Charytatywnego Biegu Mikołajów
  • Trwa konkurs na NAJLEPSZE STREFY KIBICA Charytatywnego Biegu Mikołajów. Głosowanie jest internetowe. Głosy, poprzez stawianie lajków, reakcji, komentarzy, można oddawać na naszym fanpage na FB ---> Fundacja BezMiar Ogłoszenie wyników nastąpi 16 grudnia. REGULAMIN konkursu.

  • Jako, że jesteśmy z Puław i bieg rozgrywany był w Puławach, jesteśmy bardzo dumni, że pierwszą osobą, która dobiegła na metę był Bartłomiej Florczak z Puław. Ten młody zawodnik zaskoczy nas pewnie jeszcze nie jeden raz. Trzymamy mocno kciuki i

  • Prawie 80 Małych Mikołajów, w 4 grupach wiekowych, ustawiło się na starcie dzisiejszego biegu. Warunkiem startu było przyniesienie do biura zawodów co najmniej jednej konserwy dla bezdomnych. DZIĘKUJEMY w imieniu podopiecznych Schroniska dla Bezdomnych Mężczyzn im. Świętego Brata Alberta w Puławach.

  • OPEN Kobiety: I miejsce - Aneta Ściuba - Lublin - Stay Insane II miejsce - Izabela nalewajko - Lublin - ISKRY III miejsce - Małgorzata Grzenia - Lublin - Centrum Medyczne Orto-Optymist IV miejsce - Magdalena Gajek - Czółna - wieś tańczy i biega OPEN

  • 7 edycja Charytatywnego Biegu Mikołajów. GRATULUJEMY wszystkim, którzy dotarli do mety! W prawdzie w tym biegu najważniejsza jest zabawa i pomaganie, ale

  • Pakiety startowe na Charytatywny Bieg Mikołajów i Marsz Mikołajów będzie można odebrać: - w dniu 7 grudnia (sobota) w godzinach od 10.00 -17.00 - w dniu zawodów tj. 8 grudnia (niedziela) w godzinach od 9.00 do 11.15 w siedzibie Stowarzyszenia Przeszłość Przyszłości ul.

Biegający Mikołaje po raz kolejny spotykają się grudniu w Puławach na Charytatywnym Biegu Mikołajów !
Zapraszamy 8 grudnia na dziedziniec Pałacu Czartoryskich w Puławskim Parku od godziny 11.00

Biegi dla Najmłodszych Mikołajków po dziedzińcu Pałacu.
Bieg Główny na dystansie ok. 7 km.
Marsz Nordic Walking ok. 6 km.
TRASA – kostka, ulica, droga parkowa.
START Biegu Głównego godz.12.00 przy Pałacu Czartoryskich w puławskim parku, następnie Al. Królewską, Skwer Niepodległości, Al. Mała, Park Czartoryskich, ul. Rybacka, ul. 4 Pułku Piechoty WP, droga rowerowa przy wale wiślanym.
META przy Schronisko im. Św. Brata Alberta.
Tam też dekoracja i wspólne ognisko na zakończenie.

Zapisy ruszyły – ZAREJESTRUJ

Tylko zapisanie się i opłacenie startu gwarantuje uczestnictwo w biegu.
Opłata
a) 20 zł – do dnia 30 października 2019
b) 30 zł – od 1 listopada do 30 listopada 2019
c) 40 zł – od 1 grudnia do 04 grudnia 2019
d) 50 zł. płatne gotówką w Biurze Zawodów w dniu 7 i 8 grudnia 2019
e) dla osób mających miejsce zameldowania w Mieście Puławy, bez względu na termin dokonania wpłaty internetowo, opłata startowa będzie wynosiła jak w pkt a) (czyli nie dotyczy ppkt. d) )

Przy odbiorze pakietów startowych zostawiamy minimum 1 konserwę z długim terminem ważności dla schroniska dla bezdomnych.

Liczba miejsc ograniczona.

Regulamin

poznaj zasady

Zanim się zapiszesz warto przeczytać.

Często zadawane pytania

Dotyczące Charytatywnego Biegu Mikołajów

Wpisowe

W zależności od terminu wpłaty i miejsca zameldowania opłata startowa wynosi:
a) 20 zł – do dnia 30 października 2019
b) 30 zł – od 1 listopada do 30 listopada 2019
c) 40 zł – od 1 grudnia do 04 grudnia 2019
d) 50 zł. płatne gotówką w Biurze Zawodów w dniu 7 i 8 grudnia 2019
e) dla osób mających miejsce zameldowania w Mieście Puławy, bez względu na termin dokonania wpłaty internetowo, opłata startowa będzie wynosiła jak w pkt a) (czyli nie dotyczy ppkt. d)
oraz
co najmniej 1 konserwa z długim terminem ważności – dostarczona przy odbiorze pakietu startowego – przeznaczona na potrzeby Schroniska im. Św. Brata Alberta
w Puławach.

UWAGA! w tym dniu przyjmujemy wpłaty tylko do wyczerpania limitu zapisów.

Do kiedy mogę zapisać się na bieg i dokonać opłaty startowej?

Zapisy i opłaty na biegi przyjmowane są drogą internetową za pośrednictwem serwisu Pokochaj Bieganie w Lublinie (https://frslublin.pl/) i udostępnione na www.bezmiar.org do dnia 04 grudnia 2019 r. (środa) do godziny: 23:59.

Po tym dniu zapisy będą możliwe tylko w biurze zawodów otwartym w dniu 7 grudnia 2019 r. (sobota) od godz.: 10:00 do 17:00. W celu zapisania się na bieg niezbędne jest założenie indywidualnego konta w serwisie Pokochaj Bieganie w Lublinie, a następnie dokonanie rejestracji na bieg.

UWAGA! Rejestracja internetowa NIE dotyczy BIEGÓW dla DZIECI !!!!

UWAGA! W dniu zawodów zapisy NIE będą przyjmowane.

Możliwy będzie jedynie odbiór numerów startowych.

Lista ulega zamknięciu po zgłoszeniu się i opłaceniu startu przez 300 osób.

Biegi DZIECI – jak je zapisać?

Dzieci NIE rejestrujemy internetowo.

Zapisy dzieci będą prowadzone w dniu zawodów. Odrębne biuro do zapisów dzieci,  usytuowane tuż przy starcie tj. przy Pałacu Czartoryskich w Puławach, będzie czynne w godzinach od 9.00 do 10.30

UWAGA! Wpisowe dla dzieci to co najmniej jedna konserwa przeznaczona na potrzeby schroniska dla bezdomnych.

Jakie dystanse biegną dzieci?

11.00 zaczynają przedszkolaki i biegną wzdłuż Pałacu ok. 100 m.

11.10 klasy 1-3 – dookoła dziedzińca – ok 400 m.

11.20 klasy 4-6 – dookoła dziedzińca – ok. 400 m.

11.30 klasy 7-8 i gimnazjalne – j/w

NIE prowadzimy elektronicznych zapisów na biegi dzieci.

Prosimy rodziców/opiekunów o przybycie pod Pałac Czartoryskich co najmniej 15 minut przed biegiem i zapisanie dziecka na listę. Każde dziecko otrzyma numer startowy, który należy przypiąć z przodu ubrania. Jest to warunek konieczny do sklasyfikowania i … otrzymania nagrody.

Zarejestrowałem/-am się na bieg i nie ma mojego nazwiska na liście startowej. Dlaczego?

Lista startowa aktualizuje się automatycznie. Jeśli Pan/Pani prawidłowo wypełnił/-a formularz zgłoszeniowy nazwisko powinno się pojawić.

Oczywiście mogą być jakieś nieprawidłowości techniczne.

Proszę pisać na adres: pomoc@frslublin.pl lub dzwonić pod numer  81 524 45 10

Zrobiłem/-łam opłatę, a nie ma numeru przy moim nazwisku. Dlaczego?

Oznaczenie dokonania opłaty pojawia się przy nazwisku zawodnika po wniesieniu opłaty startowej. Czyli brak takiego oznaczenia może świadczyć, że :

Nie dokonano opłaty startowej

Nie wpłynęła jeszcze opłata na konto biegu

Mogły być jakieś nieprawidłowości techniczne.

Jeżeli pomimo dokonania opłaty, przez kilka dni nie ma informacji przy nazwisku, prosimy pisać na adres: pomoc@frslublin.pl lub dzwonić pod numer  81 524 45 10

Zarejestrowałem się, ale opłatę chcę zrobić w dniu biegu. Czy mogę?

NIE

W dniu zawodów czyli 8 grudnia zapisy i opłaty nie będą przyjmowane.

Można zapisać się i opłacić start gotówką w Biurze Zawodów 7 grudnia (sobota) Opłata wynosić będzie 50 zł. W tym dniu zapisujemy i przyjmujemy opłaty do wyczerpania limitu zawodników (Opłaconych 😉
UWAGA! pewność startu w biegu mają osoby, które zarejestrowały się i dokonały opłaty. Czyli samo zarejestrowanie się nie daje gwarancji startu.

Chciałem zmienić dane w formularzu – jak to zrobić?

Do dnia 28 listopada 2019 r. (czwartek) do godziny: 23:59 (wszystkie dane oprócz imienia i nazwiska oraz daty urodzenia) można zmienić. Proszę wejść na swój profil frslublin.pl w zakładkę moje biegi, wybrać bieg i dokonać zmiany.

W razie wątpliwości proszę pisać na adres: pomoc@frslublin.pl lub dzwonić pod numer  81 524 45 10 z poprawionymi danymi. Administrator pomoże dokonać zmian.

Nie mogę wystartować. Czy mogę przepisać swój pakiet na inną osobę?

TAK

Do dnia 28 listopada 2019 r. (czwartek) do godziny: 23:59 dajemy taką możliwość. Proszę wejść na swój profil www.frslublin.pl w zakładkę moje biegi, wybrać bieg a następnie pole ‘przekaż pakiet startowy’ i tam wpisać dane osoby, której chcemy przekazać swój pakiet.
Ważne jest, by osoba, na która przepisywany jest pakiet miała założone konto na frslublin.pl

Uwaga! Zmiana nie pojawi się automatycznie. Musi ją zaakceptować administrator. Proszę być cierpliwym przez 24 godziny.

W razie wątpliwości proszę pisać na adres: pomoc@frslublin.pl lub dzwonić pod numer  81 524 45 10 z poprawionymi danymi. Administrator pomoże dokonać zmian.

Kiedy i gdzie będzie czynne biuro zawodów?

– w dniu 7 grudnia (sobota) w godzinach od 10 -17 – w siedzibie Stowarzyszenia Przeszłość Przyszłości ul. Czartoryskich – przy wejściu do parku. Będą rozstawione kierunkowskazy.

– w dniu zawodów tj. 8 grudnia (niedziela) tuż przy starcie obok Pałacu Czartoryskich w puławskim parku. Przy wejściu do parku będą rozstawione kierunkowskazy.

Chcę jednym przelewem zapłacić start kilku osób. Czy mogę tak zrobić?

TAK, ale tylko poprzez konto fundacji. Przez Formularz zgłoszeniowy proszę zarejestrować wszystkich zawodników indywidualnie, a opłaty dokonać na konto fundacji w tytule przelewu wpisując imiona i nazwiska za które jest dokonywana opłata. Dane do przelewu: http://bezmiar.org/index.php/kontakt1

nr konta:
PNB Paribas
72 1750 0012 0000 0000 3615 9146

Jak mogę otrzymać fakturę/rachunek za bieg?

Faktury (nie VAT) wystawiane są w terminie do 20 grudnia 2019 r. pod warunkiem przesłania drogą elektroniczną do dnia 15 grudnia 2019 r. prośby o ich wystawienie wraz z pełnymi danymi niezbędnymi do wystawienia.

Proszę na adres bieganie@bezmiar.org przesłać informację: na kogo wystawiona ma być faktura (proszę nie zapomnieć o podaniu nr NIP) oraz za jakie osoby.

Jeżeli taka informacja do nas dotrze do 30 listopada – faktura będzie przygotowana i gotowa do odbioru w biurze zawodów 07 i 08 grudnia.

Jeżeli prośba o wystawienie faktury zostanie przesłana później – proszę podać na jaki adres mailowy lub pocztowy ma być faktura wysłana.

300
miejsc biegowych
500
kiełbasek do zdjedzenia
7
edycja biegu

Masz pytanie dotyczące biegu?

Pisz! Postaramy się odpowiedzieć najszybciej jak to możliwe - gdyby jednak Twój mail pozostał bez odpowiedzi - dzwoń!
[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Archiwum

Poprzednie biegi

Chcesz sprawdzić wyniki, zobaczyć zdjęcia? Przejdź na archiwalną stronę.