Image Alt

Fundacja bezMiar

Treningi do Zielonych

Akcja Serduszkowa czyli treningi biegowe i nordic walking, przygotowujące do do naszych marcowych zawodów: Biegu Zielonych Sznurowadeł i Biegu Tropem Wilczym Puławy, a wszystko połączone z akcją charytatywną – pomoc dla Zuzi. 

W każdą niedzielę, o godzinie 9:00 zapraszamy na wspólne treningi:

  • 13 lutego – spotykamy się przed Specjalnym Ośrodkiem Wychowawczym Zgromadzenia Sióstr Benedyktynek Misjonarek w Puławach przy ul. Kowalskiego 3. Planowane trasy: 5 i 10 km nordicwalkerzy oraz 10-12 km biegacze. Wszystkie trasy po lesie wokół ośrodka.
  • 20 lutego i 27 lutego – spotykamy się przed Szkolą Podstawową nr 4 w Puławach przy ul. Zabłockiego i biegniemy lub maszerujemy w wąwozy. Planowane trasy to 21 km Biegu Zielonych Sznurowadeł oraz 10-12 km dla walkerów.

Trening połączony z akcją charytatywną i rywalizacją serduszkową. Zbieramy fundusze na zakup kamizelki drenażowej dla 2-letniej Zuzi chorej na mukowiscydozę.
Po rozgrzewce i wrzuceniu do puszki minimum10 zł. wyruszamy na trasy. Za udział w treningu i wsparcie akcji charytatywnej każdy uczestnik otrzymuje serduszko. Kto ich nazbiera cały komplet może liczyć na nagrodę.

Bieżące informacje publikujemy na WYDARZENIU na FB

album z treningu dnia 13 lutego:

Zapraszamy biegaczy i walkerów !