Image Alt

Fundacja bezMiar

Zawody Nordic Walking ODWOŁANE

z przykrością informujemy, że tegoroczne zawody pn. Zielona Puławska Piątka w Nordic Walking – ODWOŁUJEMY

Ze względu na zaistniałą sytuację pandemii koronawirusa szykowaliśmy się na przełożenie, zaplanowanych na 22 marca, zawodów nordic walking. Dzisiaj już wiemy, że bez względu na to kiedy zostaną przywrócone możliwości organizowania dużych imprez TYCH ZAWODÓW nie będziemy w stanie przeprowadzić.

Wpisowe, jakie wpłaciliście na zawody zwrócone zostanie na Wasze konta. Procedura jest następująca:
1. na maila, którego podaliście podczas zapisów przez portal frslublin.pl przyjdzie wiadomość z prośbą o potwierdzenie konta, na jaki ma być dokonany zwrot.
2. potwierdzacie konto
3. spokojne czekacie na pieniądze
4. w razie pytań o pieniądze trzeba się kontaktować przez Tpay – odpowiadają szybko i konkretnie

Dobra wiadomość jest taka, że w tym roku planujemy zorganizować 4 rajdy Nordic Walking. Wszystkie zebrane w jeden cykl pod nazwą NORDICIADA. Mamy nadzieję, że wszystkie się odbędą, a na ostatnim (planowanym w listopadzie) będziemy świętować i cieszyć się ze wspólnego spotkania. Informacje o rajdach pojawią się jak tylko będzie możliwość organizowania imprez na co najmniej 50 osób.
Zachęcamy do utrzymania formy, aktywności w domu i na świeżym powietrzu z zachowaniem wszystkich form bezpieczeństwa. Od naszej odpowiedzialności zależy jak szybko będzie można się spotkać.
Zaglądajcie na naszego fanpage na FB https://www.facebook.com/FundacjaBezMiar/, gdzie informujemy na bieżąco o naszych działaniach on-line i spotkaniach sportowych w takim zakresie, na jakie pozwalają przepisy. Zapraszamy do korzystania!