Image Alt

Fundacja bezMiar

Bieg Zielonych Sznurowadeł – plan działania

Ponieważ nie wiemy kiedy zmieni się sytuacja w kraju i kiedy zostaną odwołane ograniczenia wynikające z rozporządzeń Rady Ministrów, rozpatrujemy następujące sytuacje:
1. rozegrać zawody biegowe na jesieni bieżącego roku (jeżeli oczywiście wszelkie ograniczenia zostałyby zniesione i byłoby to bezpieczne dla uczestników). Termin zależny od czasu zniesienia ograniczeń, załatwienia spraw formalnych, terminów innych zawodów planowanych w Koronie Półmaratonów Lubelszczyzny,
2. przeprowadzić Bieg Zielonych Sznurowadeł razem z Charytatywnym Biegiem Mikołajów 6 grudnia 2020 r. Przy założeniu jak w poprzednim punkcie. Termin jest dla nas zarezerwowany i kończyłby Koronę Półmaratonów Lubelszczyzny.
3. przeniesienie Biegu na rok następny. Wstępny termin to 14 marca 2021 r. czyli 2 tygodnie przed Półmaratonem Warszawskim.

W każdej z wyżej opisanych sytuacji będziemy proponować uczestnikom przepisanie opłat na nowy termin lub zwrot wpisowego.
Na wszystkie wyżej opisane sytuacje będziemy gotowi. Firma obsługująca system zapisów i pobierania opłat przygotuje odpowiednie formularze, które udostępnimy zawodnikom.
UWAGA!
zrobimy to wtedy, gdy będziemy znali czy i kiedy możliwe będzie zorganizowanie Biegu Zielonych Sznurowadeł.

Informujemy, że Partnerem Głównym Biegu jest Grupa Azoty Zakłady Azotowe „Puławy” SA.

Dzięki Partnerowi Głównemu możemy proponować Wam inne bezpieczne aktywności jak również dokonać chociaż części zwrotów opłat startowych, za które wszystko na zawody zostało zakupione.

Bieg korzysta z dofinansowania z budżetu Miasta Puławy. Dziękujemy, za zrozumienie sytuacji organizacyjnej i przychylność w aneksowaniu umowy.