Image Alt

Fundacja bezMiar

Odlotowy Rajd NW – podsumowanie

Takiego najścia pasjonatów chodzenia z kijkami nordic walking Nałęczów jeszcze nie widział! Ponad 80 osób wyruszyło na nałęczowskie trasy nordic walking. Przybyli goście z różnych stron Polski, reprezentujący różne grupy nordic walking.

Najliczniej reprezentowane były: CHODZĘ z SERcEM z Radzynia Podlaskiego, Żbiki Nordic Walking z Pruszkowa, Uniwersytet Trzeciego Wieku z Puław, Aktywni z Pasją z Łukowa, Dębry z Dęblina i Ryk i wiele niezrzeszonych osób. Dopisali kibice i fotoreporterzy 😉 Były wspólne śpiewy, kawa i uzupełnianie kalorii przepysznymi babeczkami z owocami.

Energetyczną rozgrzewkę poprowadził Tadeusz Stoń i Wiola Szostak z Grupy Step by Step NW Team, a pokaz prawidłowej techniki chodu i ćwiczenia rozciągające na zakończenie rajdu Krzysztof Człapski aktualny Mistrz Polski w NW.

Galeria zdjęć jest przepiękna (wstawimy ją najszybciej jak to możliwe) a i tak nie oddaje wszystkich emocji jakie towarzyszyły tego dnia uczestnikom.

Uzdrowisko Nałęczów pomagało nam w organizacji rajdu, udostępniło przepiękne przestrzenie ogródka Term Pałacowych – serdecznie dziękujemy!

Wracamy tutaj za rok!