Image Alt

Fundacja bezMiar

Indywidualny Bieg na 10 km

W ramach Puławskiego Forum Profilaktycznego zapraszamy na wirtualny bieg na dystansie 10 km. pn. „W dbałości o Człowieka”

Bieg indywidualny czyli każdy uczestnik samodzielnie wyznacza sobie trasę i godzinę startu.
Dla wszystkich przygotowaliśmy piękny, unikatowy pamiątkowy medal. A dla pierwszych 100 osób, które zarejestrują swój wynik (patrz poniżej warunki zapisów i rejestracji) pakiety finishera.
Jak się zapisać i udokumentować wynik?
*Każdy zawodnik dokonuje zgłoszenia za pośrednictwem serwisu zapisów Pokochaj Bieganie w Lublinie (www.frslublin.pl),
*Udział w biegach jest płatny i wynosi 15 zł. Opłatę należy uiścić w trakcie wypełniania e-zgłoszenia w trybie on-line z wykorzystaniem linku zawartego w formularzu.
*BARDZO WAŻNE ! Podczas zapisu w polu KLUB można podać nazwę klubu i KONIECZNIE krótkie hasło nawiązujące do tematyki Forum.
*Zawodnik pokonuje dystans nie mniejszy niż 10 km. Można przebiec dłuższy dystans, jak również pokonać trasę truchtem, marszobiegiem, biegiem tyłem, biegiem bokiem, biegiem w podskokach itp. byleby zmieścić się w limicie czasu 1 godz. 30 min.
*Każdy zawodnik dokonuje pomiaru samodzielnie za pomocą wybranego/dowolnego urządzenia/aplikacji (strava, garmin, i in.) z widocznym dystansem jaki został pokonany.
*Po ukończeniu biegu, nie później niż do dnia 19 września 2021 r. do godziny 23.59, każdy zawodnik rejestruje swój wynik za pośrednictwem serwisu Pokochaj Bieganie w Lublinie (www.frslublin.pl) w zakładce WYNIKI.

REGULAMIN BIEGU

Szczegóły i bieżące informacje publikujemy na WYDARZENIU na FB

Współorganizatorem biegu jest Miasto Puławy

oraz Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych